Sestdiena,  7. decembris,  2019
 
Vārda dienas:   Anta, Antonija, Dzirkstīte
Saldus namu pārvalde
   

  Jaunumi

  Paziņojums! (03.12.2019.)
  Informējam, ka ar 2020.gada 1.janvāri stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”.
   
  Informējam, ka to māju dzīvokļu īpašniekiem, kurās nav noslēgti pārvaldīšanas līgumi vai normatīvo aktu noteiktā kārtībā dzīvokļu īpašnieki nav vienojušies par apsaimniekošanas maksas apmēru, SIA “Saldus namu pārvalde” ir sagatavojusi plānotās apsaimniekošanas maksas tāmes un remonta darbu plānus 2020.gadam.
   
  Saskaņā ar SIA "Saldus namu pārvalde" kapitāldaļu turētāja Saldus novada domes lēmumu ar 2019.gada 1.oktobri par SIA "Saldus namu pārvalde" valdes priekšsēdētāju iecelts Kaspars Skapsts.
   
  Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SALDUS NAMU PĀRVALDE", reģistrācijas Nr. 48503000168, juridiskā adrese: Peldu iela 3, Saldus, Saldus novads, LV-3801, paziņo, ka Saldus novada dome ir pieņēmusi lēmumu par reorganizāciju.
   
  Vēlamies informēt, ka mēs turpinām norēķinu sistēmas uzlabošanas darbus, kurus uzsākām. Diemžēl jau otro mēnesi pēc kārtas esam spiesti klientiem rēķinus par pakalpojumiem sūtīt novēloti. Dažkārt izrakstītajos rēķinos tiek konstatētas dažādas kļūdas vai nepilnības –sakām paldies visiem klientiem, kuri mūs informē, ja savā rēķinā pamana kādu kļūdu. Tas ievērojami uzlabo mūsu darba kvalitāti turpmākajā rēķinu izrakstīšanas procesā. Lai ieviestās pārmaiņas pēc iespējas mazāk radītu neskaidrību klientiem, rēķina vizuālo izskatu esam izveidojuši pēc iespējas līdzīgāku iepriekš izrakstītajiem rēķiniem.
   
  SIA "Saldus namu pārvalde" informē, ka arī marta mēnesī joprojām tiek turpināti grāmatvedības programmas ieviešanas darbi, kā rezultātā rēķini par komunālajiem pakalpojumiem dzīvokļu īpašniekiem tiks nosūtīti ar kavēšanos. 
   
  Sakarā ar to, ka sociālajos tīklos ir publicēta informācija par to, ka mājaslapa, kurā visi SIA „Saldus namu pārvalde” klienti aicināti reģistrēties turpmākai skaitītāju rādījumu nodošanai un rēķinu saņemšanai, ir aizdomīga tīmekļa vietne, vēlamies informēt klientus, ka SIA „Saldus namu pārvalde” ir noslēgts līgums ar šīs tīmekļa vietnes uzturētājiem un nav pamata uztraukumam par krāpnieciskām darbībām šajā mājaslapā.
   
  Informējam, ka šobrīd SIA „Saldus namu pārvalde” aktīvi veic norēķinu sistēmas uzlabošanu, kuras ietvaros ir uzsākta sadarbība ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas platformu Bill.me.
   
  Lai rūpētos par drošu vidi SIA "Saldus namu pārvalde" apsaimniekotajās mājās, ir izstrādātas ugunsdrošības instrukcijas. Aicinām ikvienas dzīvojamās mājas iedzīvotāju iepazīties ar mājai atbilstošo ugunsdrošības instrukciju.
   
  Lai atvieglotu klientu ikdienu, esam sagatavojuši informatīvu materiālu, kas palīdzēs katram klientam atrast ērtāko veidu, kā nodot ūdens skaitītāju rādījumus un veikt norēķinus ar SIA "Saldus namu pārvalde".
   
  Saldus Namu Pārvalde
  Peldu iela 3,
  Saldus, Saldus novads, LV-3801
  Latvija
   +371 63807373
    
   

  Bojājumu pieteikšana
  visu diennakti – Tālr.: 63807373