Piektdiena,  22. marts,  2019
 
Vārda dienas:   Dziedra, Tamāra, Gabriela, Gabriels
Saldus namu pārvalde
   

  Jaunumi

  SIA "Saldus namu pārvalde" informē, ka arī marta mēnesī joprojām tiek turpināti grāmatvedības programmas ieviešanas darbi, kā rezultātā rēķini par komunālajiem pakalpojumiem dzīvokļu īpašniekiem tiks nosūtīti ar kavēšanos. 
   
  Sakarā ar to, ka sociālajos tīklos ir publicēta informācija par to, ka mājaslapa, kurā visi SIA „Saldus namu pārvalde” klienti aicināti reģistrēties turpmākai skaitītāju rādījumu nodošanai un rēķinu saņemšanai, ir aizdomīga tīmekļa vietne, vēlamies informēt klientus, ka SIA „Saldus namu pārvalde” ir noslēgts līgums ar šīs tīmekļa vietnes uzturētājiem un nav pamata uztraukumam par krāpnieciskām darbībām šajā mājaslapā.
   
  Informējam, ka šobrīd SIA „Saldus namu pārvalde” aktīvi veic norēķinu sistēmas uzlabošanu, kuras ietvaros ir uzsākta sadarbība ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas platformu Bill.me.
   
  Lai rūpētos par drošu vidi SIA "Saldus namu pārvalde" apsaimniekotajās mājās, ir izstrādātas ugunsdrošības instrukcijas. Aicinām ikvienas dzīvojamās mājas iedzīvotāju iepazīties ar mājai atbilstošo ugunsdrošības instrukciju.
   
  Lai atvieglotu klientu ikdienu, esam sagatavojuši informatīvu materiālu, kas palīdzēs katram klientam atrast ērtāko veidu, kā nodot ūdens skaitītāju rādījumus un veikt norēķinus ar SIA "Saldus namu pārvalde".
   
  Informējam, ka to māju dzīvokļu īpašniekiem, kurās nav noslēgti pārvaldīšanas līgumi vai normatīvo aktu noteiktā kārtībā dzīvokļu īpašnieki nav vienojušies par apsaimniekošanas maksas apmēru, SIA “Saldus namu pārvalde” ir sagatavojusi plānotās apsaimniekošanas maksas tāmes un remonta darbu sarakstus 2018.gadam.
   
  SIA "Saldus namu pārvalde" tagad piedāvā klientiem saņemt un apmaksāt rēķinus arī SEB internetbankā!
   
  Par SIA "Saldus namu pārvalde" valdes priekšsēdētāju ar 2017.gada 16.augustu iecelts Petrs Brazdausks.
   
  Informējam, ka to māju dzīvokļu īpašniekiem, kurās nav noslēgti pārvaldīšanas līgumi vai normatīvo aktu noteiktā kārtībā dzīvokļu īpašnieki nav vienojušies par apsaimniekošanas maksas apmēru, SIA “Saldus namu pārvalde” ir sagatavojusi plānotās apsaimniekošanas maksas tāmes un remonta darbu sarakstus 2017.gadam.
   
  Pakalpojums, kas kļūst aizvien populārāks un pieejamāks visā Latvijā – e-rēķini – tagad pieejami arī mūsu klientiem. Turpmāk rēķinus par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem varēs saņemt arī Swedbank internetbankā, kur tos būs iespējams apmaksāt uzreiz ar dažiem klikšķiem vai arī pieslēgt rēķinu automātisku apmaksu. Pakalpojums ir bez maksas.  
   
  Saldus Namu Pārvalde
  Peldu iela 3,
  Saldus, Saldus novads, LV-3801
  Latvija
   +371 63807373
    
   

  Bojājumu pieteikšana
  visu diennakti – Tālr.: 63807373