Otrdiena,  11. decembris,  2018
 
Vārda dienas:   Valdemārs, Valdis, Voldemārs
Saldus namu pārvalde
   

  Jaunumi

  Lai rūpētos par drošu vidi SIA "Saldus namu pārvalde" apsaimniekotajās mājās, ir izstrādātas ugunsdrošības instrukcijas. Aicinām ikvienas dzīvojamās mājas iedzīvotāju iepazīties ar mājai atbilstošo ugunsdrošības instrukciju.
   
  Lai atvieglotu klientu ikdienu, esam sagatavojuši informatīvu materiālu, kas palīdzēs katram klientam atrast ērtāko veidu, kā nodot ūdens skaitītāju rādījumus un veikt norēķinus ar SIA "Saldus namu pārvalde".
   
  Informējam, ka to māju dzīvokļu īpašniekiem, kurās nav noslēgti pārvaldīšanas līgumi vai normatīvo aktu noteiktā kārtībā dzīvokļu īpašnieki nav vienojušies par apsaimniekošanas maksas apmēru, SIA “Saldus namu pārvalde” ir sagatavojusi plānotās apsaimniekošanas maksas tāmes un remonta darbu sarakstus 2018.gadam.
   
  SIA "Saldus namu pārvalde" tagad piedāvā klientiem saņemt un apmaksāt rēķinus arī SEB internetbankā!
   
  Par SIA "Saldus namu pārvalde" valdes priekšsēdētāju ar 2017.gada 16.augustu iecelts Petrs Brazdausks.
   
  Informējam, ka to māju dzīvokļu īpašniekiem, kurās nav noslēgti pārvaldīšanas līgumi vai normatīvo aktu noteiktā kārtībā dzīvokļu īpašnieki nav vienojušies par apsaimniekošanas maksas apmēru, SIA “Saldus namu pārvalde” ir sagatavojusi plānotās apsaimniekošanas maksas tāmes un remonta darbu sarakstus 2017.gadam.
   
  Pakalpojums, kas kļūst aizvien populārāks un pieejamāks visā Latvijā – e-rēķini – tagad pieejami arī mūsu klientiem. Turpmāk rēķinus par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem varēs saņemt arī Swedbank internetbankā, kur tos būs iespējams apmaksāt uzreiz ar dažiem klikšķiem vai arī pieslēgt rēķinu automātisku apmaksu. Pakalpojums ir bez maksas.  
   
  Komunālo pakalpojumu (ūdensapgāde, kanalizācijas nodrošināšana, sadzīves atkritumu izvešana, asenizācija, siltums, siltā ūdens cirkulācija, siltā ūdens uzsildīšana, koplietošanas elektrība) aprēķināšanas kārtību reglamentē vairāki normatīvie akti, kā arī regulējums var tikt noteikts ar līgumu vai lēmumu.  
   
  Ministru kabinets šī gada 15. marta sēdē apstiprināja jaunu atbalsta programmu energoefektivitātes paaugstināšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Programmas mērķis ir daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu, viedu energovadību un atjaunojamo energoresursu izmantošanu.  
   
  Ar 2016.gada 1.februāri stājas spēkā Saldus novada domes apstiprinātie noteikumi “Noteikumi par Saldus novada pašvaldības dzīvojamā fondā īrnieku veikto ieguldījumu kompensēšanu”, turpmāk – Noteikumi Kompensēti tiks tikai Noteikumos uzskaitītie remonta darbu veidi – dzīvokļa logu un ārdurvju maiņa, konkrēti santehniskie darbi, elektroinstalācijas maiņa un dzīvokļa apkures iekārtas nomaiņa un remonts.  
   

  Saldus Namu Pārvalde
  Peldu iela 3,
  Saldus, Saldus novads, LV-3801
  Latvija
   +371 63807373
  +371 63807371
    
   

  Bojājumu pieteikšana
  visu diennakti – Tālr.: 63807373