Otrdiena,  21. janvāris,  2020
 
Vārda dienas:   Agne, Agnese, Agnija
Saldus namu pārvalde
   

  Dzīvokļu īpašnieki neatbalsta tiešos norēķinus

  21. janvāris 2015 2015 drukāt
  Ir noslēgusies decembra beigās aizsāktā dzīvokļu īpašnieku aptauja par tiešajiem norēķiniem ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Aptaujas tika veiktas 125 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, no kurām 123 tika pieņemti lēmumi neapstiprināt tiešos norēķinus ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem, savukārt 2 dzīvojamās mājās tika nolemts no 2015.gada 1.oktobra veikt tiešos maksājumus par sadzīves atkritumu izvešanu ar SIA “Viduskurzemes AAO”. Dzīvokļu īpašniekiem līdz janvāra beigām vēl ir iespēja mainīt savu lēmumu, sasaucot dzīvojamās mājas kopsapulci un iesniedzot tās protokolu SIA “Saldus namu pārvalde”.
  Papildus jautājumiem par tiešajiem norēķiniem aptaujās dzīvokļu īpašnieki tika aicināti lemt par to, kā turpmāk tiks aprēķināta maksa par sadzīves atkritumu izvešanu. Sakarā ar grozījumiem Ministru kabineta noteikumos Nr. 1013 “Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu” jau 2014.gada decembrī SIA “Saldus namu pārvalde” izrakstītajos rēķinos maksu par sadzīves atkritumu izvešanu aprēķināja proporcionāli dzīvoklī deklarēto personu skaitam. Ņemot vērā to, ka ne vienmēr deklarēto personu skaits atbilst faktiski dzīvojošo cilvēku skaitam dzīvoklī, aptaujas anketās dzīvokļu īpašnieki varēja balsot par to, lai šo maksu aprēķinātu proporcionāli dzīvoklī faktiski dzīvojošo personu skaitam. Šis lēmums tika apstiprināts 54 mājās - šo māju dzīvokļu īpašnieki ir aicināti ar rakstisku iesniegumu informēt SIA “Saldus namu pārvalde” par dzīvoklī faktiski dzīvojošo personu skaitu.
  Ar aptaujas rezultātiem katrs dzīvokļa īpašnieks var iepazīties E-pakalpojumu sistēmā http://radijumi.saldus.lv/  sadaļā “Dokumenti”, vai arī vēršoties SIA “Saldus namu pārvalde”, norādot e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt aptaujas balsošanas protokolu.
  Saldus Namu Pārvalde
  Peldu iela 3,
  Saldus, Saldus novads, LV-3801
  Latvija
   +371 63807373
    
   

  Bojājumu pieteikšana
  visu diennakti – Tālr.: 63807373