Trešdiena,  20. novembris,  2019
 
Vārda dienas:   Anda, Andīna
Saldus namu pārvalde
   

  Izmaiņas ūdens skaitītāju rādījumu nodošanā

  23. janvāris 2019, 16:04 2019 drukāt
  Informējam, ka šobrīd SIA „Saldus namu pārvalde” aktīvi veic norēķinu sistēmas uzlabošanu, kuras ietvaros ir uzsākta sadarbība ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas platformu Bill.me.
  Sākot ar š.g. 25. janvāri, nodot ūdens skaitītāju rādījumus internetā būs iespējams tikai Bill.me rēķinu apkalpošanas platformā.
   
  Papildus tiks saglabāta iespēja skaitītāju rādījumus iesniegt arī līdz šim pieejamos veidos:  
  Lai uzsāktu šīs platformas lietošanu un varētu iesniegt skaitītāju rādījumus, piektdien, 2019.gada 25.janvārī visiem uzņēmuma klientiem, kas norādījuši savu e-pasta adresi rēķinu saņemšanai, tiks izsūtīti uzaicinājuma e-pasti ar reģistrēšanās informāciju.
   
  Lai atvieglotu pārmaiņu ieviešanas procesu un mazinātu klientu neērtības, informējam, ka š.g. janvāra mēnesī ūdens skaitītāju rādījumu nodošanas periods tiek pagarināts no 25. līdz 31.janvārim.
   
  Papildus ūdens skaitītāju rādījumu nodošanai, Bill.me platformā būs iespējams ātri un ērti veikt rēķinu apmaksu ar vienu klikšķi, kā arī pieslēgt automātiskos maksājumus ar Visa vai MasterCard bankas karti.
   
  Rūpējoties par Jūsu datu drošību, vēlamies informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.
   
  Saldus Namu Pārvalde
  Peldu iela 3,
  Saldus, Saldus novads, LV-3801
  Latvija
   +371 63807373
    
   

  Bojājumu pieteikšana
  visu diennakti – Tālr.: 63807373