Sestdiena,  7. decembris,  2019
 
Vārda dienas:   Anta, Antonija, Dzirkstīte
Saldus namu pārvalde
   

  SIA "Saldus namu pārvalde" rēķinus tagad var ērti saņemt un apmaksāt arī Swedbank internetbankā

  9. septembris 2016, 10:37 2016 drukāt
  Pakalpojums, kas kļūst aizvien populārāks un pieejamāks visā Latvijā – e-rēķini – tagad pieejami arī mūsu klientiem. Turpmāk rēķinus par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem varēs saņemt arī Swedbank internetbankā, kur tos būs iespējams apmaksāt uzreiz ar dažiem klikšķiem vai arī pieslēgt rēķinu automātisku apmaksu. Pakalpojums ir bez maksas.
   
  E-rēķinu ieviešana ikvienam uzņēmumam ļauj ietaupīt gan resursus, gan laiku, kas līdz šim patērēts rēķinu izsūtīšanai un ienākošo maksājumu apstrādei, savukārt iedzīvotājiem šādi tiek piedāvāta visērtākā rēķinu saņemšanas un apmaksas iespēja.

  SIA “Saldus namu pārvalde” valdes priekšsēdētājs Kristaps Osis atzīst: “Swedbank piedāvātā iespēja klientiem saņemt rēķinu internetbankā šķita ērts, vienkāršs un mūsdienīgs risinājums norēķinu veikšanai, tāpēc ieviesām šādu pakalpojumu arī mūsu uzņēmumā.”

  „E-rēķinu risinājumu ir novērtējuši jau gandrīz 50 uzņēmumu, kuri saviem klientiem piedāvā izdevīgo e-rēķinu apmaksu. Katru mēnesi iesūtīto e-rēķinu skaits turpina pieaugt un aizvien vairāk uzņēmumu un pašvaldību izvēlas tieši šo risinājumu,” saka Beāte Krauze, Swedbank Naudas plūsmas un e-produktu daļas vadītāja.
   
   
  Saldus Namu Pārvalde
  Peldu iela 3,
  Saldus, Saldus novads, LV-3801
  Latvija
   +371 63807373
    
   

  Bojājumu pieteikšana
  visu diennakti – Tālr.: 63807373