Pirmdiena,  18. novembris,  2019
 
Vārda dienas:   Aleksandrs, Doloresa
Saldus namu pārvalde
   

  SIA “Saldus namu pārvalde” uzsāk karstā ūdens atslēgšanu parādniekiem

  14. augusts 2014 2014 drukāt
       SIA „Saldus namu pārvalde” ir uzsākusi karstā ūdens atslēgšanu tiem dzīvokļu īpašniekiem un īrniekiem, kuri ilgstoši pilnā apmērā neapmaksā rēķinus par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem. Līdz šim parādniekiem ir nosūtīti brīdinājumi par parādsaistībām, kā arī tie ir aicināti noslēgt vienošanos par pakāpenisku parāda atmaksu. Karstais ūdens tiek atslēgts tikai tiem parādniekiem, kuri nereaģē uz brīdinājumiem un neveic nekādas darbības, lai samazinātu parāda apjomu.
     
    Pašlaik karstais ūdens atslēgts parādniekiem Rīgas un Nākotnes ielas namos un arī turpmāk, pēc katra parādnieka situācijas individuālas izvērtēšanas, SIA „Saldus namu pārvalde” veiks karstā ūdens atslēgšanu parādniekiem arī citās dzīvojamās mājās.
      Saskaņā ar MK noteikumu Nr.238 „Kārtība, kādā pārtraucama sabiedrisko pakalpojumu sniegšana” 27. punktu, parādnieks par karstā ūdens atslēgšanu tiks brīdināts 30 dienas iepriekš un atkārtoti vēl 3 darbadienas pirms pakalpojuma pārtraukšanas.
       SIA „Saldus namu pārvalde” aicina dzīvokļu īpašniekus un īrniekus savlaicīgi apmaksāt rēķinus un atgādina, ka novērtē katra parādnieka izrādīto iniciatīvu meklēt risinājumu, kā samazināt esošā parāda apmēru.
  Saldus Namu Pārvalde
  Peldu iela 3,
  Saldus, Saldus novads, LV-3801
  Latvija
   +371 63807373
    
   

  Bojājumu pieteikšana
  visu diennakti – Tālr.: 63807373